נשמח לעמוד לשירותכם

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

  תיקון BDI שלילי

  תיקון  bdi

  אם ניגשתם לבקש הלוואה מהבנק ונתקלתם בסירוב, סביר להניח שבהמשך אף פניתם לגופים פיננסיים נוספים במטרה לקבל את ההלוואה – אשר מהם שמעתם את אותה תשובה במקרה הטוב ולעתים אף סירוב גורף בגלל סיבות כאלה ואחרות. ובכן, יש לנו חדשות בשבילכם: ככל הנראה ה-bdi שלכם שלילי – ולכן לא קיבלתם את ההלוואה שרציתם. מה זה אומר? ובכן, כאשר מדברים על דו"ח bdi מדובר עם דו"ח נתוני אשראי אשר מאגד בתוכו מידע שנאסף על כל אזרח בישראל מאז קבע זאת בחוק בנק ישראל.

  כאמור, כל אזרח בישראל למעשה, נמצא עם תיק מסוים של התנהלות כלכלית, שמאפשר לעקוב אחר ההתנהלות שלו בכל הגופים הפיננסיים, לעקוב אחר הנכסים שלו ועוד, זאת באמצעות מידע שנאסף עליו לאורך שנים. הדו"ח כולל את ההיסטוריה הפיננסית והעסקית של אותו לקוח, את ההיסטוריה הכלכלית הקרובה שלו (לרוב בטווח של שלוש שנים) ומאפשרת לגופים פיננסיים לבדוק האם יש לאותו לקוח יכולת החזר ביותר קלות, כמה הלוואות קיימות בחשבונותיו, כמה ניצל במסגרות העו"ש ועוד.

  ה-bdi שלילי? הכל בר תיקון

  הגופים הפיננסיים אשר מעניקים הלוואות, דואגים להבהיר ללקוחות אשר סורבו בעקבות דוח אשראי שלילי, שזו הסיבה שבגינה הם לא מקבלים את ההלוואה, מה שגורם לתסכול ואכזבה בקרב אותם אנשים. לרוב, אותם מבקשי הלוואות כלל לא מודעים לכך שהם יכולים להפוך את היוצרות ובאמצעות יועצים פיננסיים וגופים מסוימים, לשנות את רוע הגזירה בתוך פרק זמן קצר ולתקן את דוח האשראי השלילי באמצעות שירות של תיקון bdi אותו מעניקות כיום חברות רבות.

  תיקון bdi אצל המומחים

  אם גם אתם נתקלתם בדוח אשראי שלילי, אין זה סוף העולם. ניתן לפנות למומחים של my business group אשר מעניקים של שירות של תיקון bdi שלילי באמצעות ליווי מקצועי וענייני. לרוב, האפשרויות העומדות בפני אנשים עם דוח אשראי שלילי הן די מוגבלות, אבל יועצים פיננסיים יודעים כיצד לנתב אתכם אל דרך כלכלית שונה, שבתוך זמן קצר תתקן את דוח האשראי שלכם ותעניק לכם אפשרות לשקט כלכלי ויכולת להתפתח ולקבל הלוואות מגופים פיננסיים.

  BDI שלילי - זו לא גזירת גורל

  ניקוי bdi שלילי

  מספר גופים בישראל מעניקים הלוואות לגופים עסקיים או פרטיים, כאשר במקרים מסוימים אותם גופים אשר מבקשים לקבל את ההלוואה, יכולים גם לקבל סירוב גורף משלל גופים פיננסיים – לעתים ללא ידע מוקדם וגם לאחר מכן, אינם מבינים מדוע לא קיבלו את ההלוואה. לרוב, מדובר במקרה שחוזר על עצמו, כאשר מתקבל דו"ח אשראי מלשכת קופס bdi אשר מראה כי יכולת ההחזר וההתנהלות הכלכלית של אותו אדם או עסק אינה מאפשרת החזר של ההלוואה.

  למרות זאת, גופים המעניקים ייעוץ פיננסי יכולים לעזור לכם לעבור תהליך של ניקוי bdi שלילי, באמצעות דרכים מסוימות שבתוך זמן קצר יהפכו את דו"ח נתוני האשראי שלכם מאדום לירוק ויאפשר לכם לקבל הלוואה מגופים מסוימים אם תצטרכו. לרוב, כשמתקבל סירוב להלוואה מהבנק או גופים אחרים, נראה שכאן נסתם הגולל ואנשים רבים מאמינים שאם דו"ח נתוני האשראי שלהם שלילי, אין ביכולתם לשנות זאת. לא כך הם פני הדברים, הכוח הוא בידכם, אתם רק צריכים ייעוץ והכוונה.

  החופש לבחור

  איש מאתנו לא יודע מתי יזדקק להלוואה בשלב כזה או אחר של החיים. לעתים מדובר ברצון לשפץ את הבית, חופשה, או מקרה בריאות חלילה, אבל תמיד יש צורך בכסף. לפעמים אנו נכנסים למעגל של הלוואות שבסופו של דבר מוביל אותנו למצב שה-bdi שלנו שלילי – ולא ניתן לקחת יותר הלוואות. למרות זאת, כאמור, יש אפשרות לתקן זאת די במהרה ואין צורך להתייאש אם קיבלתם סירוב ממספר גופים פיננסיים. בדקו את האפשרויות העומדות בפניכם ואולי תצליחו להפוך את דו"ח האשראי שלכם לירוק כבר בקרוב.

  מחיקת bdi שלילי – כך תנקו את דו"ח האשראי שלכם

  חברת my business group מעסיקה מומחים פיננסיים אשר יכולים לעזור לכם בתהליך של ניקוי bdi שלילי באמצעות מספר דרכים. אם גם אתם נתקלתם בבעיה בקבלת הלוואה כלשהי, או שבדקתם במספר גופים ושוב קיבלתם את אותה התשובה, שהמערכת קיבלה דו"ח נתוני אשראי שלכם ולצערם של אותם גופים לא תוכלו לקבל הלוואה בשלב זה, זה בדיוק הזמן לפנות לחברת my business group לתחילת תהליך של ניקוי bdi שלילי.

   

  נשמח לעמוד לשירותכם

  השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

   ניקוי בי די אי

   אם גם אתם ניסיתם לקבל הלוואה לאחרונה ונתקלתם בסירוב, ככל הנראה אתם סובלים מבי די אי שלילי – ולכן הגופים הפיננסיים מסרבים להעניק לכם הלוואות. עם זאת, אין זה סוף העולם ובאמצעות ייעוץ והכוונה ניתן להביא את הבי די אי שלכם גם למצב חיובי, אם רק תעשו זאת נכון. זה לא נעים לשמוע שאין באפשרותך לקחת הלוואה בגלל יכולת החזר בעייתית, אבל צריך להבין שהכל בר תיקון ואפשר לשנות את הגורל.

   ראשית, יש להבין שבי די אי הוא דו"ח אשראי אשר מאגד את כל המידע הפיננסי על אדם בשנים האחרונות. מדובר בדו"ח אשר יוצא עם כל הנתונים על אותו אדם, עם כל ההלוואות, מסגרות העו"ש בבנקים, משכנתאות ונתונים נוספים. הדו"ח נוצר בשביל לבחון יכולת החזר של אותו אדם ובכלל, לראות את ההתנהלות הכלכלית שלו, לבדוק האם חזרו לו צ'קים בשנים האחרונות ועוד. אם הבי די אי שלילי, יש צורך בתהליך אשר נקרא ניקוי בי די אי שלילי, שאותו ניתן לעשות בעזרת גופים פיננסיים מסוימים אשר מעניקים את השירות הנ"ל.

   ניקוי בי די אי: פשוט ממה שחשבתם

   אם אתם צריכים לנקות את דו"ח האשראי שלכם, כדאי שתתחילו בתהליך כמה שיותר מהר, כי לא מדובר במשהו שקורה מהיום להיום, אבל כן מדובר בתהליך די פשוט ובסף הכל קצת לשנות את ההתנהלות הכלכלית שלכם. עם זאת, אין לראות בכך ייעוץ פיננסי – ויש להיוועץ במומחים בתחום שיעניקו לכם הדרכה רצינית ויסבירו לכם מה עליכם לשנות בשביל לשנות את רוע הגזירה.

   כך תהפכו את דו"ח האשראי לירוק – מחיקת bdi שלילי

   אם החלטתם שברצונכם לשנות את הגזירה שנראית כבלתי הפיכה, פנו עוד היום לחברת my business group אשר תספק לכם שירות מקצועי ואדיב, עם אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום, שמתמחים בנושא ויכולים לעזור לכם לקבל את ההלוואה שכל כך רציתם. מעבר לכך, דו"ח אשראי תקין מראה גם על התנהלות כלכלית תקינה, דבר שכל אחד מאתנו צריך בשביל להמשיך את חייו בצורה נורמלית וגם את זה אפשר לתקן באמצעות ליווי וייעוץ מקצועי.

    

   ניקוי בי די אי שלילי

   אם ניסיתם לקחת הלוואה כלשהי מהבנק, או כל גוף פיננסי אחר – ונתקלתם פעם אחר פעם בסירוב, ככל הנראה אותם גופים קיבלו מידע מ-BDI שמראה שיכולת ההחזר שלכם אינה מספקת ו/או לא קיימת כלל במקרים חריגים. למרות זאת, לא מדובר בסוף העולם. חברות רבות מתמחות בתהליך שנקרא תיקון bdi שלילי באמצעות שיטות מסוימות שיכולות לעזור לכם לקבל את ההלוואה שאתם צריכים בשביל לפתוח דף חדש.

   אנשים רבים בישראל לעתים כלל לא מודעים לכך שהבנקים ושלל הגופים הפיננסיים אשר נמצאים כיום בשוק אוספים מידע אשר מתנקז ללשכת bdi, שם מרכיבים דו"ח אשראי על כל אחת ואחד מאתנו, אשר אותו מחויבים לבקש אותם גופים פיננסיים שמעניקים הלוואות ו/או משכנתאות לכל מטרה שהיא. אם דירוג האשראי הוא שלילי, הסיכוי שלכם לקבל את ההלוואה שרציתם הוא אפסי. במאמר הבא נדבר על הפתרונות העומדים בפניכם בשביל לשנות את נתוני האשראי שלכם.

   איך מוחקים bdi שלילי

   אם נתקלתם בבעיה בתהליך קבלת הלוואה, מחזור הלוואה קיימת או מחזור משכנתא, ככל הנראה הגוף הפיננסי שאליו הוגשה הבקשה שלכם, קיבל מידע מלשכת bdi אשר מעיד על יכולת החזר מועטה ולעתים אף כמעט ולא קיימת, מה שמעמיד את אותו גוף פיננסי בסיכון – מבחינתו כמובן. לרוב, אנשים בעלי דירוג אשראי נמוך – או בשפה המקצועית, bdi שלילי, לא יוכלו לקבל הלוואה כמעט בשום סיטואציה שהיא. לכן, יש אפשרות לשבת ולחכות שיחלוף זעם ויעברו מספר חודשים עד שהלשכה תבחן את בקשותיכם מחדש, או לעשות פעולה שיכולה לתקן את דירוג האשראי שלכם הרבה יותר מהר ממה שחשבתם.

   קחו את ההלוואה שאתם צריכים: תיקון bdi שלילי – רק עם המקצוענים

   חברת my business group נותנת ייעוץ לעסקים ואנשים פרטיים בכל הנוגע להתנהלות כלכלית נכונה, השקעות נבונות, הכוונה לעסקים הזקוקים להלוואה ועוד. עם זאת, אחת ההתמחויות של החברה היא גם תיקון bdi שלילי עבור אנשים פרטיים וגם חברות. אם גם אתם נתקלתם בבעיה שכזו, אל תהססו ופנו עוד היום למומחים הפיננסיים של my business group שיכוונו וילוו אתכם בדרך ל-bdi חיובי.

    

    

   השירותים שלנו נוספים

   מהו דוח דירוג אשראי?

   דו"ח דירוג אשראי הינו דו"ח המספק נתונים על הנבדק לכל מי שנזקק לו. הדו"ח מתבסס על ההתנהלות הפיננסית מהעבר כולל קבלת אשראי, הלוואות, עמידה בהתחייבויות ועוד. מבקשים אותו,...

   שיווק וקידום אתרים באינטרנט